Judet
Oras
Farmacie
Bacau
Braila
Galati
Neamt
Vrancea
Suceava

Salofarm Arena Mall

Strada Stefan cel Mare, nr. 28, Arena Mall

0334 405 314

mall@salofarm.ro

L-D 10:00-21:00

Indicatii

Salofarm Bancii

Strada Banca Nationala, nr. 31A

0334 800 004

bancii@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-16:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Clinica

Strada Erou Ciprian Pintea, nr 21

0234 520 051

clinica@salofarm.ro

L-D 8:00-21:00

Indicatii

Salofarm Cora

Strada Milcov, nr. 2-4, Complex Comercial Cora

0334 100 272

cora@salofarm.ro

L-D 9:00-21:00

Indicatii

Salofarm Energiei

Strada Energiei, nr. 39

0334 800 401

energiei@salofarm.ro

L-S 8:00-21:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Garii

Strada Garii, nr. 58

0234 542 060

garii@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-17:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Centru

Strada 9 Mai, nr. 25

0234 523 187 sau 0334 405 023

centru@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S-D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Mihai Viteazu

Strada Mihai Viteazu, nr. 4A

0334 412 211

mihaiviteazu@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-18:00, D 8:00-15:00

Indicatii

Salofarm Milcov

Strada Milcov, nr. 134

0334 427 396

milcov@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S-D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Narcisa

Strada Republicii, nr. 40

0334 405 075

narcisa@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-17:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Nord

Strada Aprodu Purice, nr. 8

0234.577.611

nord@salofarm.ro

L-V 7:30-20:00, S 8:00-18:00, D 8:00-15:00

Indicatii

Salofarm Orizont

Strada Marasesti, nr. 169

0334 418 908

orizont@salofarm.ro

L-V 7:00-21:00 , S-D 8:00-21:00

Indicatii

Salofarm Republicii

Strada Republicii, nr. 23

0334 405 705

republicii@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-17:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Serbanesti

Calea Romanului, nr. 46

0234 519 913

serbanesti@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-16:00, D 8:00-13:00

Indicatii

Salofarm Stefan cel Mare

Strada Stefan cel Mare, nr. 7

0334 405 652

stefancelmare@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S-D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Asau

Localitatea Asau, Bacau

0334 407 742

asau@salofarm.ro

L-V 8:00-18:00, S 8:00-14:00, D Inchis

Indicatii

Salofarm Nicolae Balcescu

Localitatea Nicolae Balcescu, str. Eroilor, bl. 1, sc. A, Bacau

0334 101 421

nbalcescu@salofarm.ro

L-V 8:00-18:00, S-D 9:00-13:00

Indicatii

Salofarm Blagesti

Localitatea Blagesti, Bacau

0334 566 750

blagesti@salofarm.ro

L-V 8:00-16:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Buhoci

Localitatea Buhoci, Bacau

0334 112 352

buhoci@salofarm.ro

L-V 8:00-16:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Filipesti

Localitatea Filipesti, Bl. 1, Bacau

0334404839 

filipesti@salofarm.ro

L-V 9:00-17:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Gioseni

Localitatea Gioseni, str. Principala nr. 207, Bacau

0338 106 287 

gioseni@salofarm.ro

L-V 8:00-16:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Magura

Localitatea Magura, Bacau

0334 119 318

magura@salofarm.ro

L-V 9:00-17:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Onesti

Localitatea Onesti, Bulevardul Republicii, nr. 2, Bacau

0334 404 166 

onesti@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-16:00, D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Orbeni

Localitatea Orbeni, Bacau

0234 254 944

orbeni@salofarm.ro

L-V 7:30-15:30, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Pancesti

Localitatea Pancesti, com. Sascut, Bacau

0334 566 756

pancesti@salofarm.ro

L-V 8:30-15:30, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Prajesti

Localitatea Prajesti, Bacau

0334 407 964 

prajesti@salofarm.ro

L-V 8:00-14:00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Sascut

Localitatea Sascut, Bacau

0334 566 761

sascut@salofarm.ro

L-V 8:00-18:00, S 8:00-13:00, D Inchis

Indicatii

Salofarm Scurta

Localitatea Scurta, com. Orbeni, str. Principala, nr. 702, Bacau

0334 565 304

scurta@salofarm.ro

Luni si joi 8:00-15:00. Marti, miercuri, vineri, sambata si duminica Inchis

Indicatii

Salofarm Dofteana 2

Localitatea Dofteana, str. Pacii, nr.145, Bacau

0334 408 181

dofteana2@salofarm.ro

L-V 9:00 -17:00; S 8:00-14:00; D Inchis

Indicatii

Salofarm Racaciuni

Localitatea Racaciuni, str. Gheorghe Voda, nr. 1, Bacau

0234 251 482

racaciuni@salofarm.ro

L-V 8:00-18:00, S-D 8:00-12:00

Indicatii

Salofarm Zemes

Localitatea Zemes, str. Principala, nr. 162H, bl. 162H, Bacau

0234 349 024

zemes@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S-D 8:00-14:00

Indicatii

Salofarm Dofteana 1

Localitatea Dofteana, nr. 1, Bacau

0234 352 019

dofteana1@salofarm.ro

L-V 8:00-19:00, S-D 9:00-12:00

Indicatii

Salofarm Darmanesti 1

Localitatea Darmanesti, str. Muncii, nr. 13, Bacau

0234 356 236

darmanesti1@salofarm.ro

L-V 8:00-20:00, S 8:00-15:00, D 9:00-14:00

Indicatii

Salofarm Darmanesti 2

Localitatea Darmanesti, str. Chimiei, bl. 4, sc. A, Bacau

0234 356 903

darmanesti2@salofarm.ro

L-V 9:00-17:00, S-D 8.00-14:00

Indicatii

Salofarm Racova

Localitatea Racova, Bacau

0334 408 812

racova@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Dealu Morii

Localitatea Dealu Morii, Bacau

0334 425 949

dealumorii@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Gaiceana

Localitatea Gaiceana, Bacau

0334 425 943

gaiceana@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Valea Seaca

Localitatea Valea Seaca, com. Nicolae Balcescu, Bacau

0334 408 615

valeaseaca@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Bijghir

Str. Stejarului,nr 1, Localitatea Bijghir , Com Buhoci, Bacau

0338 106962

bijghir@salofarm.ro

L-V 8.00-14.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Damienesti

Localitatea Damienesti, Bacau

-

damienesti@salofarm.ro

L,Mi 12.00-14.00, Ma,J 8.00-11.00, V-D Inchis

Indicatii

Salofarm Sascut Sat

Localitatea Sascut-Sat, Com Sascut, Bacau

0334566681

sascutsat@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00, S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Serbanesti2

Str. Unirii, Nr 102, Localitatea Bacau, Bacau

0334 425 665

serbanesti2@salofarm.ro

L-V 8.00-20.00, S 8.00-16.00, D 8.00-13.00

Indicatii

Salofarm Valea Seaca Sascut

Localitatea Valea Seaca, Com Sascut, Bacau

0334 404 816

valeaseacasascut@salofarm.ro

L-V 8.00-16.00 , S-D Inchis

Indicatii

Salofarm Piata Centrala

Strada 9 Mai, nr.25

0334 110 152

piatacentrala@salofarm.ro

L-V : 7.30-19.30 , S: 7.30-14.30 , D: 7.30-13.30

Indicatii

Produsul a fost adaugat in cos