Facebook Pixel

Reteaua de farmacii Salofarm

Prin reteaua de Farmacii Salofarm dorim sa fim alaturi de pacientii nostri, atat in mediul urban – Bacau si Braila, cat si rural - Orbeni, Racaciuni, Blagesti, Nicolae Balcescu, Magura, Sascut si Pancesti! Cu siguranta una dintre farmaciile noastre este la cativa pasi de tine, pentru a-ti fi cat mai usor si accesibil sa cumperi produsele pe care le cauti sau medicamentele cu sau fara prescriptie medicala.
Vezi aici adresele farmaciilor din reteaua Salofarm Bacau si Braila.

salofarm

26 de farmacii din care poti alege

Farmacii aproape de tine

salofarm

Consultanta specializata

Farmacisti specializati si gata sa te ajute

salofarm

Produse dedicate mame si copii

In Farmaciile Salofarm si Salofarm Bebe Care

Farmaciile Salofarm

salofarm

Salofarm Centru

Strada 9 MAI nr. 25, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 52 31 87

salofarm 0334 40 50 23

salofarm 0334 40 59 03

salofarm retete@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

 

salofarm

Salofarm Clinica

Strada Erou Ciprian Pintea nr. 21, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 52 00 51

salofarm 0334 40 50 19

salofarm 0234 52 00 28

salofarm clinica@salofarm.ro

Program

Zilnic: 8:00-21:00

salofarm

Salofarm Piata Sud

Strada Marasesti nr.96, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 57 76 11

salofarm piatasud@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-15:00,

Duminica 8:00 - 14:00

salofarm

Salofarm Energiei

Strada Energiei nr. 39, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 52 00 21

salofarm 0334 80 04 01

salofarm energiei@salofarm.ro

Program

Luni - Sambata 8:00-21:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Stefan

Strada Stefan cel Mare nr. 7, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 40 56 52

salofarm stefancelmare@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Cora

Strada Milcov nr. 2-4, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 10 02 72

salofarm cora@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 9:00-21:00,

salofarm

Salofarm Orizont

Calea Marasesti nr. 169, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 41 89 08

salofarm orizont@salofarm.ro

Program

Zilnic 8:00 - 21:00

salofarm

Salofarm Mihai Viteazu

Mihai Viteazu nr. 4A (Pasajul Revolutiei), Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 41 22 11

salofarm mihaiviteazu@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00 - 18:00,

Duminica 8:00-15:00

salofarm

Salofarm Unirii

Bulevardul Unirii nr. 15, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 51 85 72

salofarm 0334 40 52 41

salofarm unirii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Republicii

Strada Republicii nr. 23, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 40 57 05

salofarm republicii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Mall

Stefan cel Mare nr. 28 (Arena Mall), Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 40 53 14

salofarm mall@salofarm.ro

Program

Luni - Joi 10:00 - 21:00,

Vineri - Duminica 10:00 - 22:00

salofarm

Salofarm Narcisa

Strada Republicii nr. 40, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 40 50 75

salofarm narcisa@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Garii

Strada Garii nr. 58, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 54 20 60

salofarm garii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Milcov

Strada Milcov 134, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 42 73 96

salofarm milcov@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata Duminica 8:00-14:00

salofarm

Bebe Care

Strada Razboieni nr. 6A, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 40 82 84

salofarm bebecare@salofarm.ro

salofarm razboieni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-16:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Bancii

Strada Banca Nationala nr. 31A, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 80 00 04

salofarm bancii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-16:00,

Duminica 8:00-14:00

salofarm

Salofarm Serbanesti

Strada Calea Romanului nr. 46, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 51 99 13

salofarm serbanesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-16:00,

Duminica 8:00-13:00

salofarm

Salofarm Nicolae Balcescu

Localitatea Nicolae Balcescu, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 10 14 21

salofarm nbalcescu@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-18:00,

Sambata - Duminica 9:00-13:00

salofarm

Salofarm Galbeni

Localitatea Galbeni, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 10 14 21

salofarm galbeni@salofarm.ro

Program

Luni - Miercuri - Vineri 9:00-13:00,

Marti - Joi - Sambata - Duminica INCHIS

salofarm

Salofarm Racaciuni

Localitatea Racaciuni, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 25 14 82

salofarm racaciuni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-16:00,

Sambata Duminica 8:00-12:00

salofarm

Salofarm Orbeni

Localitatea Orbeni, Bacau

CONTACT:

salofarm 0234 52 49 44

salofarm orbeni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 7:30-15:30,

Sambata - Duminica INCHIS

salofarm

Salofarm Magura

Localitatea Magura, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 11 93 18

salofarm magura@salofarm.ro

Program

Luni - Joi 9:00-17:00,

Marti - Miercuri 9:00-18:00

Vineri 8:00 - 14:00

Sambata - Duminica - Inchis

salofarm

Salofarm Blagesti

Localitatea Blagesti, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 56 67 50

salofarm blagesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00 - 16:00,

Sambata - Duminica Inchis

salofarm

Salofarm Sascut

Localitatea Sascut, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 56 67 61

salofarm sascut@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00 - 18:00,

Sambata 8:00 - 13:00,

Duminica Inchis

salofarm

Salofarm Pancesti

Localitatea Pancesti, Bacau

CONTACT:

salofarm 0334 56 67 56

salofarm pancesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-16:00

Sambata - Duminica Inchis

salofarm

Salofarm Braila Mall

Strada Principala nr.4, sat Varsatura, com. Chiscani (Promenada Mall), Braila

CONTACT:

salofarm0339 73 21 84

salofarm0770 20 88 79

salofarm brailamall@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 10:00-22:00

salofarm

Salofarm Galati

Salofarm Galati Mall, Bulevardul George Cosbuc 251 (Shopping City), Galati

CONTACT:

salofarm 0336 410 183

salofarm galatimall@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 10:00-22:00

salofarm

Salofarm Prajesti

Localitatea Prajesti, jud Bacau

CONTACT:

salofarm prajesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-16:00

Sambata - Duminica Inchis

salofarm

Salofarm Buhoci

Sat Buhoci, com. Buhoci, jud. Bacau

CONTACT:

salofarm0334 112 352

salofarm0712 27 04 72

salofarm buhoci@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 08:00-18:00

Sambata - Duminica 09:00-13:00

salofarm

Salofarm Scurta

Str. Principala nr. 702, Sat Scurta, com. Orbeni, jud. Bacau

CONTACT:

salofarm0334 565 304

salofarm0712 27 04 72

salofarm scurta@salofarm.ro

Program

Luni si Joi 8:00-15:00

salofarmIncarca toate farmaciile