Facebook Pixel

Reteaua de farmacii Salofarm

Prin reteaua de Farmacii Salofarm dorim sa fim alaturi de pacientii nostri, atat in mediul urban – Bacau si Braila, cat si rural - Orbeni, Racaciuni, Blagesti, Nicolae Balcescu, Magura, Sascut si Pancesti! Cu siguranta una dintre farmaciile noastre este la cativa pasi de tine, pentru a-ti fi cat mai usor si accesibil sa cumperi produsele pe care le cauti sau medicamentele cu sau fara prescriptie medicala.
Vezi aici adresele farmaciilor din reteaua Salofarm Bacau si Braila.

22 de farmacii din care poti alege

Farmacii aproape de tine

Consultanta specializata

Farmacisti specializati si gata sa te ajute

Produse dedicate mame si copii

In Farmaciile Salofarm si Salofarm Bebe Care

Farmaciile Salofarm

Salofarm Centru

Strada 9 MAI nr. 25, Bacau

CONTACT:

0234 52 31 87

0334 40 50 23

0334 40 59 03

retete@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

 

Salofarm Clinica

Strada Erou Ciprian Pintea nr. 21, Bacau

CONTACT:

0234 52 00 51

0334 40 50 19

0234 52 00 28

clinica@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 8:00-22:00

Salofarm Piata Sud

Strada Marasesti nr.96, Bacau

CONTACT:

0234 57 76 11

piatasud@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00 - 15:00

Salofarm Energiei

Strada Energiei nr. 39, Bacau

CONTACT:

0234 52 00 21

0334 80 04 01

energiei@salofarm.ro

Program

Luni - Sambata 8:00-21:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Stefan

Strada Stefan cel Mare nr. 7, Bacau

CONTACT:

0334 40 56 52

stefancelmare@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

Salofarm Cora

Strada Milcov nr. 2-4, Bacau

CONTACT:

0334 10 02 72

cora@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 9:00-21:00,

Salofarm Orizont

Calea Marasesti nr. 169, Bacau

CONTACT:

0334 41 89 08

orizont@salofarm.ro

Program

Zilnic 8:00 - 22:00

Salofarm Mihai Viteazu

Mihai Viteazu nr. 4A (Pasajul Revolutiei), Bacau

CONTACT:

0334 41 22 11

mihaiviteazu@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-21:00,

Sambata 8:00 - 18:00,

Duminica 8:00-15:00

Salofarm Unirii

Bulevardul Unirii nr. 15, Bacau

CONTACT:

0234 51 85 72

0334 40 52 41

unirii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata - Duminica 8:00-14:00

Salofarm Republicii

Strada Republicii nr. 23, Bacau

CONTACT:

0334 40 57 05

republicii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Mall

Stefan cel Mare nr. 28 (Arena Mall), Bacau

CONTACT:

0334 40 53 14

mall@salofarm.ro

Program

Luni - Joi 10:00 - 21:00,

Vineri - Duminica 10:00 - 22:00

Salofarm Narcisa

Strada Republicii nr. 40, Bacau

CONTACT:

0334 40 50 75

narcisa@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Garii

Strada Garii nr. 58, Bacau

CONTACT:

0234 54 20 60

garii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Milcov

Strada Milcov 134, Bacau

CONTACT:

0334 42 73 96

milcov@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata Duminica 8:00-14:00

Bebe Care

Strada Razboieni nr. 6A, Bacau

CONTACT:

0334 40 82 84

bebecare@salofarm.ro

razboieni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-17:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Bancii

Strada Banca Nationala nr. 31A, Bacau

CONTACT:

0334 80 00 04

bancii@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-16:00,

Duminica 8:00-14:00

Salofarm Serbanesti

Strada Calea Romanului nr. 46, Bacau

CONTACT:

0234 51 99 13

serbanesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-20:00,

Sambata 8:00-16:00,

Duminica 8:00-13:00

Salofarm Nicolae Balcescu

Localitatea Nicolae Balcescu, Bacau

CONTACT:

0334 10 14 21

nbalcescu@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-18:00,

Sambata - Duminica 9:00-13:00

Salofarm Galbeni

Localitatea Galbeni, Bacau

CONTACT:

0334 10 14 21

galbeni@salofarm.ro

Program

Luni - Miercuri - Vineri 9:00-13:00,

Marti - Joi - Sambata - Duminica INCHIS

Salofarm Racaciuni

Localitatea Racaciuni, Bacau

CONTACT:

0234 25 14 82

racaciuni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-16:00,

Sambata Duminica 8:00-12:00

Salofarm Orbeni

Localitatea Orbeni, Bacau

CONTACT:

0234 52 49 44

orbeni@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 7:30-15:30,

Sambata - Duminica INCHIS

Salofarm Magura

Localitatea Magura, Bacau

CONTACT:

0334 11 93 18

magura@salofarm.ro

Program

Luni - Joi 9:00-17:00,

Marti - Miercuri 9:00-18:00

Vineri 8:00 - 14:00

Sambata - Duminica - Inchis

Salofarm Blagesti

Localitatea Blagesti, Bacau

CONTACT:

0334 56 67 50

blagesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00 - 16:00,

Sambata - Duminica Inchis

Salofarm Sascut

Localitatea Sascut, Bacau

CONTACT:

0334 56 67 61

sascut@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00 - 18:00,

Sambata 8:00 - 13:00,

Duminica Inchis

Salofarm Pancesti

Localitatea Pancesti, Bacau

CONTACT:

0334 56 67 56

pancesti@salofarm.ro

Program

Luni - Vineri 8:00-16:00

Sambata - Duminica Inchis

Salofarm Braila Mall

Strada Principala nr.4, sat Varsatura, com. Chiscani (Promenada Mall), Braila

CONTACT:

0339 73 21 84

0770 20 88 79

brailamall@salofarm.ro

Program

Luni - Duminica 10:00-22:00

In curs de deschidere

Incarca toate farmaciile